Soli pa solim līdz mājaslapai

1.solis : Pasūtījuma noformēšana

Pasūtījuma forma

Lai pieteiktu vēlamo pakalpojumu, Jums jāaizpilda un jānosūta zemāk esošā Pasūtījuma forma.
Savai mājaslapai nepieciešamo dizainu varat izvēlēties ŠEIT (pierakstiet izvēlētā dizaina numuru, tas Jums būs jāievada Pieteikuma formā).

(Ja vēlaties reģistrēt pirmā līmeņa domēna vārdu, lasiet šo.)

Kad esat pasūtījuši mājaslapas izveidi, dodieties uz Apmaksas sadaļu.

Zināšanai : Nosūtot pasūtījuma formu, Jūs piekrītat uz konkludences principiem balstītam līgumam ar "Tavamājaslapa.lv".

2.solis : Identifikācijas iemaksa

Identifikācija

Par cik mēs sāksim strādāt pie Jūsu jaunās mājaslapas izveides nekavējoties pēc Jūsu pieteikuma vēstules saņemšanas,
mēs vēlamies būt kaut nedaudz pārliecināti, ka tas nav tikai joks.
Tālab tiek ieviesta pieteikšanās (avansa) iemaksa EUR 3.66 apmērā (kas, piekritīsiet, nav daudz, ja izrādīsies, ka Jūs no turpmākas sadarbības atteiksities, neskatoties uz to, ka mūsu cilvēki Jūsu labā būs jau nostrādājuši zināmu laiku).
Vienlaikus šī iemaksa ir garantija mums, ka potenciālajam klientam ir pieejams bankas konts, kā arī klients ir maksātspējīgs.
Šī iemaksa tiks atrēķināta no mājaslapas nodošanas maksas (EUR 41.72 mīnus EUR 3.66 = EUR 38.06 vai EUR 83.34 mīnus EUR 3.66 = EUR 79.68).

Kad būsit aizpildījuši un nosūtījuši Pieteikuma formu, nekavējoties veiciet identifikācijas iemaksu, sekojot zemāk redzamajām norādēm. Šīs ziņas saņemot un veicot Jūsu identifikāciju (tāpēc pieteikuma formā NOTEKTI miniet TO PAŠU telefona numuru, kuru norādījāt identifikācijas maksājumā !), nekavējoties ķersimies pie darba.

Lai veiktu identifikācijas maksājumu (vienlaikus - avansa iemaksa), Jums jāveic bankas pārskaitījums izmantojot mūsu REKVIZĪTUS, maksājuma uzdevumā norādot to pašu telefona numuru, kuru ievadīsiet Pieteikuma formā.
 


3.solis : Sagataves novērtēšana

Mājaslapas "karkasa" novērtēšana

Šajā posmā mēs esam jau izveidojuši Jūsu mājaslapas sagatavi (principā - jau gatavu lapu) un paziņojuši Jums tās adresi un nepieciešamos parametrus.

Šis ir tas brīdis, kad "visnesāpīgāk" vēl iespējams nomainīt esošās lapas pamatelementus (kā galvenais šeit būtu mināms izvēlētais standarta dizains). Šajā brīdī Jūs varat paziņot, kādas nianses vēl nepieciešams "pieslīpēt" pirms mājaslapas pilnvērtīga starta, kā arī varat mums iesūtīt materiālus (tekstu, attēlus, video, audio u.c.), kurus vēlaties jau sākotnēji ievietot savā mājaslapā (atcerieties, ka jebkādus materiālus jebkurā brīdī Jūs varēsit ievietot savā mājaslapā bez mūsu palīdzības!).

Ja esat apmierināts ar rezultātu, pārejat pie nākamā soļa.

4.solis : Pakalpojuma apmaksa

Sniegtā pakalpojuma apmaksa

Jūs veicat apmaksu atkarībā no izvēlētā pakalpojuma varianta :

  • "Abonēšana" : Jūs veicat iemaksu par mājaslapas saņemšanu (EUR 38.06) un kārtējā mēneša abonēšanas maksa (EUR 8.32), kopā - EUR 46.39.Vairāk par turpmākajiem maksājumiem skatīt šeit.
  • "Komplekts" : Jūs veicat vienreizēju iemaksu par mājaslapas saņemšanu (EUR 79.68).
  • "Nomaksa" : Jūs veicat pirmo iemaksu par mājaslapas saņemšanu (EUR 14.44) un kārtējā mēneša abonēšanas maksu (EUR 8.32), kopā - EUR 22.77. Vairāk par turpmākajiem maksājumiem skatīt šeit.
  • "Vizītkarte" : Jūs veicat iemaksu par mājaslapas saņemšanu (EUR 17.71) un kārtējā mēneša abonēšanas maksa (EUR 3.20), kopā - EUR 20.92.Vairāk par turpmākajiem maksājumiem skatīt šeit.
Lai apmaksātu gatavo mājaslapu un/vai veiktu abonēšanas maksas, Jums jāveic bankas pārskaitījums, izmantojot mūsu

REKVIZĪTUS