SEO

SEO – mājas lapas optimizēšana meklēšanas sistēmām, lai tā tiktu atrasta pēc atslēgvārdiem, kas raksturo tieši jūsu uzņēmuma darbības specifiku. Pameklējiet savu preci/pakalpojumu meklēšanas tīklā un izvērtējiet rezultātus. Ir pierādīts, ka mājas lapa, kas parādās meklēšanas rezultātos augstāk, iegūst vairāk apmeklētāju nekā to konkurenti.

Kā darbojas SEO?

Mājas lapas panākumi bieži vien ir atkarīgi no tā, cik augstu tā parādās meklēšanas sistēmās (Google, Yahoo, MSN, Jandex u.c.). Meklēšanas sistēmas ir galvenie tirgus veidotāji internetā. Brīdī, kad pircējam ir interese par kādu produktu/pakalpojumu, meklēšanas sistēmas piegādā vajadzīgo – t.i. informāciju ar atbilstošākajiem rezultātiem. Kas ir svarīgs Jums – atrašanās vieta meklēšanas rezultātos. Ja neesat meklēšanas rezultātu sarakstā, kad pircējs ir gatavs kaut ko iegādāties, Jūs esat zaudējis.
Tātad - pirmkārt, ir svarīgi atrasties tur, kur ir jūsu potenciālais pircējs. Otrkārt – atrasties labākā pozīcijā, nekā atrodas jūsu konkurents: tādējādi pieaug klientu plūsma, jo lielākā daļa cilvēku parasti izvēlas pirmajās pozīcijās esošos rezultātus.

Kas nepieciešams, lai sasniegtu labākus rezultātus meklēšanas sistēmās?

Mājas lapas teksta kvalitātei jāatbilst meklēšanas sistēmu prasībām, piemēram: bez „slēptā” teksta; visiem lietotājiem pieejamam (bez lietotājvārda); teksta apjomam lapā jābūt 300–800 vārdu u.c.
Mājas lapas uzbūvei un dizainam jābūt meklēšanas sistēmām „draudzīgam” – Tags, description, noteikti atslēgvārdi, url nosaukumiem jābūt saprotamiem (piemēram, yoursite.com/i.php?id=34&p=42vietā jābūt yoursite.com/price-list/), jāizvairās no flash utt.
Protams, lai klients būtu ieinteresēts palikt Jūsu mājas lapā, informācijai ir jābūt atbilstošai meklētajam. Mājas lapas satura un dizaina kvalitāte ir priekšnoteikums, lai pieaugtu peļņa, ko iegūst ar interneta starpniecību.

Ieguvumi, lietojot SEO ir:
• mērķa apmeklētāju plūsma (SEO palielina tieši to apmeklētāju skaitu, kas aktīvi meklē kādu no jūsu pakalpojumiem vai produktiem);
• paaugstināta zīmola redzamība;
• reklāma, kas ir aktīva 24 h diennaktī visā pasaulē;
• augsta peļņa no kapitālieguldījuma – jūsu redzamība palielina klientu plūsmu un attiecīgi peļņu;
• ilgtermiņa ieguldījums – ja mājas lapa ir veiksmīgi optimizēta, tad tai vajadzētu palikt augstās meklēšanas pozīcijās;
• rentabilitāte – SEO ir viena no rentablākajām investīcijām mārketingā;
• pieejamība – mājas lapa ir daudz pieejamāka lietotājiem;
• u.c.

Kāpēc izvēlēties profesionāļu pakalpojumus?

Ir vairāki ieguvumi, izvēloties SEO profesionāļu pakalpojumus. Lai mājas lapu varētu atrast, meklēšanas sistēmu prasības ir daudzveidīgas un sarežģītas. Taupiet savu un savu padoto laiku, uzticieties profesionāļu veiktajam – mēs pārzinām visus meklēšanas sistēmu likumus, algoritmus, prasības utt., lai panāktu maksimālu optimizācijas efektu un jūsu mājas lapa būtu atrodama meklēšanas rezultātu pirmajā lapā.

Mūsu piedāvātajā SEO komplektā ietilpst:
• detalizēta atslēgvārdu izpēte;
• konkurentu mājas lapu analīze;
• mājas lapas uzbūves pārskats;
• nepieciešamo izmaiņu noteikšana;
• esošo lapu optimizācija meklēšanas sistēmām – sākot no nelielu nepieciešamo izmaiņu veikšanas līdz jaunas mājas lapas struktūras izveidošanas, kā arī pilnīgi jaunas mājas lapas un dizaina izveidošanas
• u.c.


Biežāk uzdotie jautājumi par SEO :

Kas ir SEO?

SEO no angļu valodas search engine optimisation ir mājas lapas optimizācija meklēšanas sistēmām ar mērķi palielināt apmeklētāju skaitu, esot augstās pozīcijās parastajos meklēšanas rezultātos. Jo augstāk atrodas mājas lapa meklēšanas rezultātos, jo lielāka iespēja, ka apmeklētājs izvēlēsies apskatīt jūsu mājas lapu. Parasti interneta lietotājs uzmanību pievērsīs tikai pirmajiem rezultātiem.
Meklēšanas sistēmas vēlas parādīt tikai visatbilstošākos meklēšanas rezultātus, kad kāds meklē konkrētu atslēgvārdu. SEO nodrošina to, ka meklēšanas sistēmas atpazīst jūsu mājas lapu kā visatbilstošāko.

Kā es varu uzzināt, vai SEO darbojas manai mājas lapai?
Mēs sniedzam detalizētu atskaiti par meklēšanas sistēmu rezultātiem konkrētiem atslēgvārdiem un par apmeklētāju plūsmu.

Cik ilgu laiks nepieciešams, lai nokļūtu pirmajā pozīcijā meklēšanas sistēmās?
Atcerieties, nav garantijas, ka jūs uzreiz būsiet paši pirmie meklēšanas rezultātos. Ir nepieciešams laiks, lai meklēšanas sistēmas spētu novērtēt mājas lapu. Lielāka varbūtība nokļūt pirmajās pozīcijās ir, ja atslēgvārds ir specifisks un Jums nav daudz konkurentu. Jo lielāka konkurence konkrētajam atslēgvārdam, jo grūtāk iekļūt pirmajās pozīcijās.

Vai SEO izmaksā daudz?
Mēs tā nedomājam. Labi paveikts SEO nodrošina labas pozīcijas meklēšanas sistēmās ilgu laiku, līdz ar to tas ir ilgtermiņa ieguldījums un pats rentablākais interneta mārketinga veids. Turklāt – to, vai SEO atmaksājas, rādīs pārdošanas apjomi!
SEO izmaksas ir atkarīgas no tā, cik daudz darba būs nepieciešams ieguldīt. Dažreiz ir nepieciešams pārveidot pašu mājas lapu, lai SEO būtu efektīvs. Piesakieties piedāvājuma paraugam un uzziniet vairāk par SEO izmaksām!

Kuri atslēgvārdi ir vislabākie?
Lai izlemtu, kuri atslēgvārdi ir vislabākie, optimizējot mājas lapu nepieciešams: (1) izvēlēties atslēgvārdus, kuriem ir augsts meklēšanas apjoms (tādējādi Jūs iegūstat lielu apmeklētāju plūsmu); (2) izvēlēties atslēgvārdus, kuriem meklēšanas sistēmās ir mazāk konkurējošu meklēšanas rezultātu, jo tad būs vieglāk nokļūt pirmajā rezultātu lapā.
Tādējādi, vislabākie atslēgvārdi ir tie, kuriem ir labi meklēšanas apjomi un neliels skaits konkurentu.
Turklāt, bieži pirms SEO ir ieteicams izveidot PPC reklāmu kampaņu, lai redzētu, kuri atslēgvārdi darbojas, bet kuri nē.

Kas traucē meklēšanas sistēmām atrast mājas lapu?
Lai meklēšanas sistēmas novērtētu jūsu mājas lapu un parādītu to meklēšanas rezultātos, r virkne lietu, kas jāņem vērā - mājas lapas teksta kvalitātei jāatbilst meklēšanas sistēmu prasībām, piemēram, tekstam jābūt visiem  pieejamam (bez lietotājvārda), jābūt meklēšanas sistēmām „draudzīgai” mājas lapas uzbūvei un dizainam – Tags, description, noteikti atslēgvārdi, url nosaukumiem jābūt saprotamiem, jāizvairās no flash utt.