Par "Tavamājaslapa.lv"


Dibināta 2008.gada vasarā, kaut tās pirmsākumi meklējami vēl tālajā 2003.gadā, "Tavamājaslapa.lv" mērķis ir sniegt interesentiem iespēju ātri un vienkārši izveidot savu mājaslapu par pieņemamu maksu orientējoties galvenokārt uz Latvijas klientiem. Visus mūsu pakalpojumus piedāvājam gan privātpersonām (kas tomēr ir mūsu prioritāte), gan arī mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Mūsu klientiem vienmēr pieejams ikdienas Atbalsta dienests, kā arī 99.8% serveru darbības garantija.

Piedāvājam web lapu uzturēšanu augstākajā kvalitātē: mūsu pakalpojumi nodrošina kvalitatīvu, uzticamu un ātru vidi, kas nepieciešama klientiem, lai spētu profesionāli pasniegt savu web lapu.

Mūsu Atbalsts:
Mūsu tehniskā atbalsta komanda ir starp labākajiem šajā nozarē un mēs cenšamies palīdzēt mūsu klientiem atrisināt gandrīz visus nozīmīgākos tehniskos jautājumus ne ilgāk kā 30 minūšu (atbildes laiks) laikā .

Mūsu Serveri:
Izmantojam jau vairāk kā 30 Ucoz Media serverus, kas pārsvarā izvietoti kaimiņvalstīs Eiropā. Serveros izvietotas jau vairāk kā 800.000 tieši šādā CMS veidotas mājaslapas, kas garantē to īpaši pielāgotu darbību.

Izmantojam kvalitatīvus HP ProLiant DL sērijas serverus ar diviem procesoriem, cieto disku dublēšanu (RAID1), 2GB - 4GB operatīvo atmiņu. Serveri pieslēgti fiziski dublētam Latvijas un ārzemju kanālam.